(+372) 50 31 576
(+372) 58 53 0348

Puitpindade paigaldus

Köök on kodu süda, kus me veedame väga suure osa oma ajast. Köögitasapind leiab igapäevaselt palju kasutust ja selleks, et tagada puidust tööpinna pikk eluiga, on tähtis, et see oleks kvaliteetsest toormaterjalist, professionaalselt paigaldatud ja korrapäraselt hooldatud.

Omame kogemust puitpindade paigaldamisega alates 2001. aastast. Tänu pikale töökogemusele on meil välja kujunenud kindlad partnerid, keda usaldame ja julgelt edasi oskame soovitada. Koostöös kliendiga leiame õige puitpinna ja selle tootja. Võttes kõik teenused, st. mõõdistamine, transport ja paigaldus, meie ettevõttelt, saame pakkuda Teile sobivat toodet tehasehinnaga.

Meie jaoks on tähtis, et osutatud teenused oleksid kõrge kvaliteediga. Peame väga oluliseks kliendi ja meeskonna vahelist head kommunikatsiooni, et tagada parim lõpptulemus.

Kui soovite, et Teiega ühendust võtaksime, saatke meile päring ja me vastame hiljemalt 48 tunni jooksul.

Leiame üheskoos lahenduse Teie projekti muretuks kordaminekuks!

Pakume järgnevaid teenuseid:

Pea- ja alltöövõtt
Projekteerimine ja joonestamine
Elektri- ja torutööd
Kraanikausi paigaldus
Puitpindade mõõdistamine ja paigaldus
Puitpindade hooldamine
Puitpindade lihvimine ja õlitamine

VÕTA ÜHENDUST!


Meie meeskond soovib teile parimat. Loodame, et saame teile toeks olla andes omapoolse panuse teie projekti muretuks valmimiseks.
Kui soovite, et me teiega ühendust võtaksime, saatke meile päring. Vastame hiljemalt 48 tunni jooksul.

Saada e-mail: info@nordflame.com
Helista: +372 50 31576

Või saada päring läbi meie kontaktivormi!

Kopli 25, 10412 Tallinn
+372 50 31576
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram