(+372) 50 31 576
(+372) 58 53 0348

Meie teenused

Kui soovite ehitada või renoveerida sisekaminat, välikaminat, terassi, varikatust, kööki siis valides meie meeskonna, võite olla kindlad, et me anname endast parima. Leiame ühiselt lahenduse ja saavutame tulemuse, mille üle saame koos uhked olla.

Köögimööbli paigaldus ja köökide renoveerimine

Meie meeskond on tegelenud köökide renoveerimisega alates 2010. aastast. Köök on kodu süda, kus me veedame palju aega, sellepärast on tähtis, et renoveerimine oleks hoolikalt planeeritud.
LOE EDASI

Kivipindade paigaldus

Meie meeskond on tegelenud kivipindade paigaldusega alates 2001. aastast. Tänu pikale töökogemusele erinevate materjalidega saavutame alati soovitud tulemuse mille üle saame koos kliendiga uhke olla.
LOE EDASI

Puitpindade paigaldus

Omame kogemust puitpindade paigaldamisega alates 2001. aastast. Tänu pikale töökogemusele on meil välja kujunenud kindlad partnerid, keda usaldame ja julgelt edasi oskame soovitada. Koostöös kliendiga leiame õige puitpinna ja selle tootja. 
LOE EDASI

Sise – ja välikaminad

Välikamin on paljudele perekondadele suveõhtute lahutamatu osa. Kujutlege, kuidas te õdusat õhtupoolikut pere või sõprade seltis naudite- ilus ilm, praksuv tuli kaminas ja klaasike head veini panevad teid tundma, et just need on elu parimad hetked.
LOE EDASI
envelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram